  • : 520-BBGQ-14
  • : Слушалки
  • : 3 Години
АтрибутСтойност
Аудио система - типСлушалки
Аудио система - типСлушалки
НаправлениеМобилен телефон
Компютърна мултимедия
PC таблет
НаправлениеМобилен телефон
Компютърна мултимедия
PC таблет
Технология на свързванеС кабел
Технология на свързванеС кабел
Форм факторНа ухото
Форм факторНа ухото
Тип аудио изходСтерео
Тип монтиранеЛента за глава
Тип аудио изходСтерео
Честотен диапазон20Hz-20kHz
Честотен диапазон20Hz-20kHz
Микрофон - Форм факторРотационно рамо
In-Cord контролБутон за изключване на звук
Call
Volume
Дължина на кабела2 m
Дължина на кабела2 m
Външен цвятЧерен
Външен цвятЧерен
Включени аксесоариДокументация
Carrying Pouch
USB Type-A Adapter
Компоненти2 колонки
USB1 (USB Type C)
ХарактеристикиActive Noise Cancellation
Foldable Design
Номинално тегло0.189 кг
Включени аксесоариДокументация
Carrying Pouch
USB Type-A Adapter
Компоненти2 колонки
Чувствителност на микрофона-45 dB
Foldable Design
Чувствителност120 dB
Честотен диапазон изход/вход на микрофон100Hz - 14kHz
Номинално тегло0.189 кг
Active Noise CancellationYes
Характеристики на микрофонаЕднопосочен
USB1 (USB Type C)
Call
Volume
Характеристики на микрофонаUni-directional
Шум на сигнала на микрофона53 dB
Тегло0.50кг
АтрибутСтойност
Форм факторНадглавии
Тип на връзкатаКабелни (USB)
МикрофонВграден
ЦвятЧерен
ПредназначениеОфис/Конференции
Активно шумопотискане (ANC)Да
Съраунд звукНе
Размер на драйвера (mm)28